Producent : kominki, blaty kuchenne, schody, parapety, nagrobki

Nasza firma istnieje od 1991 roku, zajmujemy się obróbką i wykańczaniem wnętrz z kamieni naturalnych: granit, marmur, piaskowiec, mamy duże doświadczenie w produkcji i montażu m.in. blaty kuchenne, kominki,schody, parapety, posadzki itp. najbliższe miasta obsługiwane przez nas to Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice, Namysłów, Oleśnica i Brzeg ponieważ zakład znajduje się 30 minut jazdy z Wrocławia dokładniej między Jelcz-Laskowice a Oleśnicą w miejscowości Sątok nr 16.

Niezwykłe piękno kamienia i niepowtarzalność jaką stworzyła nam natura coraz częściej decyduje o zastosowaniu go w naszych domach. Dzięki najnowszej technologii i naszemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość wykonania najbardziej nietypowych projektów z należytą starannością, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i satysfakcję klienta aby całkowicie sprostać jego oczekiwaniom.

kamieniarstwo, schody, kominki, parapety, nagrobki, blaty kuchenne, elementy marmurowe, marmur, ławy, granit, kamieniarz, dolnośląskie, Oława, Wrocław, Oleśnica, Namysłów, Jelcz-Laskowice, Ligota Mała, opolskie

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi wzorami kominków z Wrocławia, kominek Namysłów - ramka z wsadem grzewczym Kratki, kominek Jelcz- Laskowice z wsadem grzewczym Chazelles, kominek Oleśnica rustykalny z wsadem Arysto i kominek Oława z trawertynu i wsadem Warm.